لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، به مناسبت  فرارسیدن شب های قدر و شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) مراسم شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراسمی با حضور، کارکنان و پرسنل شهرداری قائم شهر در نمازخانه این شهرداری برگزار شد.

حضرت علی (ع) اولین پیشوای شیعیان جهان است که در خانه کعبه متولد شد و در خانه پیامبر بزرگ اسلام پرورش یافت و اولین مردی بود و در راه نشر دین مبین اسلام تلاشهای فراوانی نمود و پس از رحلت پیامبر (ص) نیز سختی ها و رنجهای بی شماری را تحمل کرد تا به اسلام خدشه ای وارد نگردد و سرانجام در اثر ضربتی که در نوزدهم ماه مبارک رمضان ابن الملجم مرادی  در محراب نماز بر فرق سر نازنینش وارد نمود ، در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group