لینک

انتصاب آقای مجتبی سیفی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج  شهرداری قائم شهر.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مراسم معارفه آقای سیفی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج  شهرداری قائم شهر با حضور سرهنگ یعقوبی فرمانده بسیج حوزه ادارات ، غفوری عضو شورای اسلامی شهر، رحیمی شهردار قائم شهر، معاونین، مسئولین شهرداری و جمعی از اعضای هسته مرکزی شورای پایگاه در محل دفتر شهردار برگزار گردید.
مهندس رحیمی ضمن تشکر  از زحمات فرمانده سایق پایگاه جناب آقای قاسم اسماعیل پور ، خاطر نشان کرد : تغییر محل خدمت، تغییر در نحوه ارائه خدمتگزاری نیست و کماکان سرباز ولایت خدمتگزار شهر وندان هستیم.
 وی همچنین به فعالیت جدی پایگاه بسیج در مراسمات ملی ومذهبی اشاره کرد و از زحمات آقای اسماعیل پور در طی مدت فعالیتشان قدردانی نمود.
فرمانده بسیج ناحیه ضمن تقدیر از زحمات ارزنده فرماده سابق پایگاه شهرداری قائم شهر بیان داشت :  از وظایف فرمانده جدید پایگاه میتوان به ساماندهی و سازماندهی پرسنل بسیجی در جهت رفع دغدغه های فرهنگی مورد توجه مقام معظم رهبری ، تشکیل حلقه های صالحین با موضوعیت معرفتی و بصیرت ؛ ایجاد هماهنگی سازمانی بین پرسنل و ترویج ارزشهای انقلابی  اشاره کرد که گام مهمی در پاسداری وترویج آموزه های اعتقادی و دینی می باشد.
 
در پایان جلسه حکم فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهرداری قائم شهر قرائت و به آقای مجتبی سیفی ابلاغ گردید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group