لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، رضا رحیمی شهردار قائم شهر اعلام کرد: صبح روز جمعه ۹ تیر ماه بیش از ۵ هکتار از مراتع و جنگل های  روستای تلوک و کوتنا در آتش سوخت.


 مهندس رحیمی اظهار داشت: از ساعت ۱۱:۳۰صبح جمعه کارکنان شهرداری، نیروی های مردمی، بسیج و نیروهای آتش نشانی قائم شهر نسبت به مهار آتش تلاش کردند.
وی افزود: خوشبختانه بعد از گذشت ۳ ساعت تلاش، آتش به طور کامل مهار شد.

شهردار قائم شهر خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی ۵ خودروی سنگین آتش نشانی از ۵ ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق در محل مستقر شدند.
مهندس رحیمی ضمن تشکر از حضور پرمعنا  و پرشور همه اقشار و گروه های مختلف مردمی اظهار داشت:  بر خود واجب می دانم از پرسنل زحمتکش و همیشه در صحنه آتش نشانی، کارکنان حوزه خدمات شهری شهرداری قائم شهر، نیروهای بسیج ناحیه قائمشهر، نیروهای نظامی و انتظامی، جمعیت هلال احمر و خبرنگاران که با پوشش خبری مناسب و فراخوان به موقع نیروهای مردمی توانستند از گسترش هرچه بیشتر آتش سوزی جلوگیری نموده، تقدیر و تشکر می نمایم.
 رحیمی در خاتمه اظهار داشت : با توجه به افزایش دما و خشکی هوا، احتمال وقوع آتش سوزی در محیطهای طبیعی بسیار بالاست بنابراین ضرورت دارد  کشاورزان، گردشگران و تمام کسانی که در محیطهای طبیعی و باز برای فعالیت یا تفریح حاضر می شوند از روشن کردن آتش خودداری نمایند تا آسیبی به این سرمایه ملی نرسد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group