لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۹ تیرماه سال جاری ، شهرداری قائم شهر با همکاری پایگاه مقاوت رهروان ولایت شهرداری قائم شهر به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، اقدام به برپایی ۲ ایستگاه صلواتی در میدان طالقانی و خیابان آیت الله صالحی مازندرانی نمودند.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری و عموم شهروندان متدين و ولايت مدار قائم شهر ، در ایستگاه صلواتی حضور بهم رسانده و از عموم شهروندان و عزاداران قائم شهری پذیرایی نمودند .
حضرت آیت اللّه معملی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر ضمن حضور در ایستگاه صلواتی از  شهردار و مجموعه شهرداری به خاطر برپایی ایستگاه تقدیر و تشکر کردند.
در ادامه به تصاویر منتخب این اقدام معنوی شهرداری قائم شهر توجه فرمائید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group