لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،در روز سه شنبه مورخ سوم مرداد ماه سال جاری مهندس رحیمی به همراه مدیران و مسئولین شهرداری به دیدار دادستان جدید قائم شهر رفتند.

دراین دیدار که در دفتر کار دادستان آقای فولادی سوادکوهی صورت گرفت مهمانان دیگری نیز حضور داشتند.مهندس رحیمی ضمن قدردانی از تلاشهای حاج آقا عشقی دادستان سابق این شهر مضافا انتصاب حاج آقا فولادی را تبریک و برای ایشان آرزوی پیشرفت و روزهای خوب نمود.رحیمی خاطر نشان کرد: قطعا شهروندان فهیم این شهر با توجه به سبقه کاری جنابعالی در آینده از برکت وجودی شما بهره مند خواهد شد.دادستان قائمشهر نیزمسیر فعالیت شهرداری و  دادگستری را رفع مشکلات شهروندان عنوان کرد و افزود: امیدوارم تعامل فی مابین هر دو دستگاه همچنان پایدار و رو به پیشرفت باشد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group