لینک

زباله های پارک جنگلی تلار و پارک سراج جمع آوری می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،در روز شنبه مورخ یازدهم شهریور ماه سال جاری مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر و هیئت همراه ضمن بازدید از پارکهای سراج و تلار و بررسی مشکلات واقع در این پارکها، پای صحبت شهروندان نیز نشسته و با آنان به گفتگو پرداختند.

در این بازدید سرپرست شهرداری با بیان این موضوع که یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران شهرداری و شهروندان بحث حفظ و نگهداری فضای سبز شهری و بویژه پارکهای جنگلی است که آسیبهای زیادی به آن وارد شده و ما باید در صدد رفع آن باشیم .

مهندس خنکدار خاطرنشان کرد: زباله هایی نظیر کاغذ، دستمال کاغذی، شیشه از جمله زباله هایی هستند که احتمال بروز آتش سوزی را به همراه دارند و همچنین سبب کاهش زیبایی و طراوت این فضاها خواهد شد.

وی تاکید کرد : امیدواریم شهروندان در طرح پاکسازی پارکهای تلار و سراج به ما کمک برسانند تا بتوانیم ضمن جمع آوری زباله های طبیعت گامی اساسی در جهت رفع این مشکل برداریم.

شایان ذکر است طرح پاکسازی پارکهای  تلار و سراج در روز جمعه مورخ ۱۷ شهریور ماه سال جاری انجام خواهد گرفت.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group