لینک

با توجه به شور و نشاطی که همه ساله در آستانه سال جدید تحصیلی در خانواده ها ایجاد می شود شهرداری قائمشهر برای بسط این نشاط در جای جای شهر و نیز آرامش بیشتر در آمد و شد دانش آموزان و اولیاء و مربیان اقدامات در خور توجهی انجام خواهد داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائمشهر ضمن تاکید بر مطلب فوق پیشاپیش آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفت و خاطر نشان کرد: خادمان بی منت شهروندان علاوه بر فضاسازی مناسب با این شرایط، چند پروژه مرتبط را نیز در دستور کار خود قرار داده اند که شستشوی معابر پیرامون مدارس، خط کشی عابر پیاده در مقابل مراکز تحصیلی از  جمله  این خدمات می باشد.

وی خاطر نشان کرد: همکاری شهروندان در تحقق برنامه های ما نقش عمده ای دارد بنابراین از مردم شریف شهر تقاضا داریم با رعایت مقررات و همکاری با ماموران محترم راهنمایی و رانندگی اجازه دهند روز نخست سال جدید تحصیلی و نیز روزهای پس از آن در ساعات آغاز و پایان کار مدارس شاهد ترافیکی روان باشیم.

مهندس خنکدار در پایان با آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان تاکید کرد: امیدوارم با آغاز سال تحصیلی جدید همه ما نیز فصل تازه ای از تحصیل و تدریس فرهنگ شهروندی را آغاز کنیم تا با اجرای این فرهنگ بتوانیم زندگی در شهری سالمتر و سازنده تر را تجربه نمائیم.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group