لینک

مراسم غبار روبی، عطرافشانی و گلباران گلزار مطهر شهدا همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای المشیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به مناسبت هفته دفاع مقدس وبه همت پایگاه عاشقان ولایت شهرداری قائم شهر مراسم غبارروبی و عطرافشانی آرامگاه مطهر شهدا با حضور سرپرست شهرداری قائم شهر مهندس خنکدار، خانواده های معظم شهدا، پرسنل شهرداری و جمعی از عاشقان راه ایثار و شهادت غبارروبی شد.
شایان ذکر است در این مراسم ‌معنوی شرکت کنندگان با نثار شاخه‌های گل و عطر افشاني بر مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌ شهدای انقلاب اسلامی تجدد میثاق کردند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group