لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در واپسین روزهای زمستان و در آستانه سال ۹۶ نشستی صمیمانه با حضوراحمدی ریاست و تنی چند از اعضای شورای اسلامی قائم شهر، شهردار ، معاونین، مدیران و پرسنل شهرداری در سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم احمدی از طرف خود و شهروندان از زحمات یکساله پرسنل شهرداری در جبهه خدمتگزاری به مردم شریف تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت خدمت شما به مردم فراتر از نگاه تکلیف بوده زحمات شما رنگ عشق دارد.

وی اظهار داشت : درسالی که گذشت بدلیل شرایط خاص اقتصادی یک شرایط ویژه ای رقم خورد که شهردار با مدیریت عالی و جهادی به همراه پرسنل شهرداری انسجام و همبستگی بیشتر در انجام کارها به بهترین شکل انجام داده و رضایتمندی نسبی حاصل را برای همه شهروندان بوجود آوردند.

احمدی از شهردار بخاطر تلاش مضاعف و درایت در مدیریت شهری و شهرداری با وجود همه نابسامانیها تشکر نمود و از روند رو به جلو و سرعت عمل اجرای تقاطع غیر هم سطح جانبازان تقدیر کرد و اظهار داشت این امر جز با انگیزه و کارایی بالای این شهردار و شهرداری میسر نمی شد.

وی در خاتمه از خرید نساجی ابراز خرسندی کرد و اعلام داشت خدارا بخاطر موفقیت در این ازمون بزرگی بود که شهرداری پشت سر گذاشته بود ، شاکریم.

در خاتمه صمیمانه از پرنسل شهرداری تشکر نمود.

در ادامه این مراسم محمدعلی شیرسوار ، فرزند برومند شهید شیرسوار به نمایندگی از پرسنل شهرداری بیان داشت: رحیمی محصول اختراع ، اکتشاف و تربیت سیستم شهرداری می باشد و من به تفکر و اندیشه و نوع نگرش ایشان افتخار می کنم و مدیون هستم.

وی خاطر نشان کرد رحیمی بخاطر آبروخواهی خود حاضر نیست تن به هرکاری بدهد، وی در ادامه گفت: شهردار رحیمی باعث بالاتر رفتن منزلت اجتماعی همه پرسنل شهرداری شده است .

شیرسوار در خاتمه سخنان خویش از یکایک اعضای شورای اسلامی شهر بخطر انتخاب ایشان به عنوان شهردار قائم شهر تقدیر و تشکر نمود.

رضا رحیمی در این نشست صمیمی پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه را تبریک گفت و اظهار داشت: سال ۹۵ با همه کمی و کاستی ها و همه ی تلاش و کوشش های شبانه روزی جمع بزرگ خانواده شهرداری قائم شهر رو به پایان است.

وی اظهار داشت : توان و پتاسیل بالقوه ای که در مجموعه شهرداری است مثال زدنیست و باید آنرا به فعل برسانیم ما با همه نداشته هایمان توانستیم در این مدت تمام شرایط را محیا سازیم.

یکی از مهمترین مسائل پیش رو در سال جدید و مهمترین اصل تکریم ارباب رجوع از سوی کارکنان شهرداری است وی خاطرنشان کرد: جایگاه امروز من و همه پرسنل شهرداری قائم شهر متعلق به مردم شریف شهرمان است و اصل حضور ما برای خدمات رسانی به آنهاست.

شهردار قائم شهر ادامه داد: از این رو، تکریم و احترام به مراجعه کنندگان به شهرداری باید بعنوان اصلی مهم مدنظر قرار گیرد.

این مقام مسئول در ادامه خواستار تداوم حرکت مجموعه شهرداری قائم شهر به سمت و سوی شهری آرمانی برای همگان شد و هرگز نخوت را به دل خود راه ندهیم و تصریح کرد: شهرداری قائم شهر طی سالیان اخیر و به ویژه در سال ۹۵ با استفاده از ظرفیت بالقوه همکاران شهرداری شتاب بیشتری به حرکت خود در مسیر توسعه قائم شهر داده است و امیدواریم این روند در سال ۹۶ نیز ادامه یابد.

شهردار در ادامه از از ابوشهیدین حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر بخاطر حمایتهای پدرانه ایشان ازمجموعه شهرداری تشکر و سر تعظیم فرود آورد و به بخاطر حمایتهای دو نماینده محترم مجلس دکتر ادیانی و دکتر رضیان و فرماندار تقدیر و تشکر نمودند و در نهایت از تعامل بین شهرداری و شورای اسلامی شهر ابراز خرسندی نمود و اعلام داشت با وجود این اعضای محترم اسلامی شهر بر خود می بالیم و افتخار می کنیم.

حاج رضا رحیمی شهردار قائم شهر در پایان ضمن قدردانی از همه کارکنان واحدهای مختلف شهرداری قائم شهر افزود: توفیقات سال ۹۵ شهرداری قائم شهر در سایه تلاش همه جانبه و زحمات شبانه روزی کارکنان شهرداری قائم شهر به دست آمده و برای همه شما عزیزان سالی مملو از شادی همراه با سلامت و موفقیت های بسیار آرزومندم .

شایان ذکر است پرسنل شهرداری با اهدای لوحی از زحمات و تلاشهای بی شائبه مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در مدت زمان حضورشان در سمت سکاندار شهر قائم شهر تقدیر به عمل آوردند.

در پایان این مراسم دکتر غفوری عضو محترم شورای اسلامی شهر با تجلیل از خدمات ارزنده مهندس رحیمی و پرسنل شهرداری، ابراز کرد : امیدواریم در سال جدید شاهد خدمات بهتر و بیشتری از سوی شهرداری قائم شهر باشیم.


اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group