لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، جلسه شورای اداری در روز پنجشنبه مورخ 26 اسفند سال جاری در فرمانداری قائم شهر با حضور حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر ، مهندس نبیان معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری، محمد فرماندار، احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و رحیمی شهردار برگزار شد.

در این جلسه محمدی فرماندار قائم شهر ازمجموعه شهرداری و به ویژه از مهندس رحیمی شهردار قائم شهر به جهت آغاز پروژه بزرگ تقاطع غیر هم سطح میدان جانبازان که با تلاش مستمر این عزیزان زود تر از زمان اعلام شده در حال اجرا می باشد قدردانی نمود و از مردم شریف قائم شهر و مهمانان عزیز نیز که در ترافیک بوجود آمده از اجرای این پروژه بزرگ قرار می گیرند و صبوری طلب نمود و از آنها پوزش طلبید و اظهار امیدواری کرد با پایان یافتن پروژه عظیم گره ترافیکی این منطقه نیز رفع می گردد و شهروندان عزیزمان به سهولت هرچه تمام تر می توانند در عبور و مرور نمایند.

در ادامه ابوشهیدین حضرت آیت الله معلمی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های مکرر و فضا سازی زیبا شهری که مجموعه شهرداری برای شهر به ارمغان آورند از مهندس رحیمی شهردار قائم شهر بخاطر تلاش شبانه روزی خود در این مجموعه بزرگ شهری تقدیر کردند و اظهار داشتند : امید واریم با نصب چراغ راهنمایی و جلو گیری از پارک کردن دوبل خودرو ها و فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه ترافیک موجود مرکز شهر رفع شود تا به زمان مردم نیز احترام قائل شوند.

مهندس نبیان با اشاره به اجرای پروژه تقاطع غیر هم سطخ جانبازان عنوان داشت: زمان اجرای این پروژه خیلی محدود می باشد و ما شاهد این موضوع هستیم که شهردار و مجموعه شهرداری در سدد آن است که این پروژه بزرگ هر چه زودتر رفع شود و به بهره برداری برسد .

در ادامه از شهردار محترم بخاطر زحمات بی دریغشان و سرعت بخشیدن در انجام این پروژه استانی که برای سهولت در امر عبور مرو به مردم شهرستان و استان و حتی کشور است تشکر نمود و اظهار داشت هر آبادانی با مشکلاتی رو به رو است و ازمردم خواست با صحه صدر و شکیبایی خود برای اجرای این پروژه با مسولین شهرداری همراهی کنند تا هر چه زودتر شاهد بهره برداری آن باشند.

در خاتمه نبیان به این نکته اشاره داشت که این پروژه خود گویای زحمات شبانه روزی شهردار محترم و تیم فنی و عمرانی ایشان می باشد که حتی از زمانبندی پیش بینی شده نیز جلوتر قرار دارد.

ایشان تاکید کردند تمام ادارات مربوطه در اجرایی شدن هر چه سریعتر و بهینه تر این پروژه در حوزه های مربوطه خود اولویت را به این پروژه اختصای دهند زیرا پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان جانبازان نه تنها یک پروژه شهرستانی بلکه یک پروژه استانی است و همه ما موظفیم از این تلاش و کوشش بی وقفه مهندس رحیمی و مجموعه شهرداری بصورت تمام و کمال حمایت کنیم. آبادانی هر گوشه ای از این شهر آبادانی گوشه ای از ایران عزیز می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group