لینک


مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از خرید 15 دستگاه خوردروی هیوندای مخصوص جمع آوری و حمل زباله در شهرداری قائم شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر و به نقل از مهندس رحیمی شهردار این شهر،مقارن با روز پنج شنبه 26 اسفند ماه سالجاری تعداد 15 دستگاه خوردوری هیوندای مخصوص جمع آوری و حمل زباله در عمارت شهرداری قائم شهر مستقر شدند.
شهردار قائم شهر در این خصوص گفت:فعالیت‌های گسترده‌ای به منظور جمع‌آوری و انتقال بهداشتی زباله‌ها صورت می‌گیرد و همه تلاش ما بر این است که بتوانیم به صورت مطلوب به رفت و روب و جمع‌آوری زباله‌های بپردازیم.

ارتقاء سطح کیفی خدمات در سطح شهر
مهندس رحیمی از عزم شهرداری بر کیفی سازی خدمات در سال آتی خبر داد.
وی تصریح کرد: شهرداری قائم شهر استاندارد سازی و ثبات برنامه‌ها از جمله مسائلی است که در دستور کار قرار گرفته و در تلاش هستیم با برنامه ریزی دقیق در راستای خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندان بکوشیم.
شهردار قائم شهربا بیان اینکه با توجه به نام‌گذاری سال 95 به فرموده‌ رهبر معظم انقلاب به نام «سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» شهرداری قائم شهر نیز در راستای منویات معظم له اقدام به خرید 15 دستگاه خودرو به ارزش 27 میلیارد ریال نموده است.
رحیمی این اقدام را یکی از نمونه‌های بارز اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در بخش‌های دیگر شهرداری نیز اقدامات مطلوبی در زمینه‌ اقتصاد مقاومتی انجام گرفته است.
شهردار قائم شهر با بیان این‌که در شبانه‌روز 300 تن زباله در این شهر جمع‌آوری می‌شود، گفت: میزان جمع‌آوری زباله در شهر قائم شهر در ایام پایانی سال، به 700 تن هم می‌رسد.
مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن قدردانی از یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر در خصوص موافقت با پیشنهاد شهرداری قائم شهر گفت: تلاش شهرداری برای کاهش هزینه‌ها در بخش‌های مختلف خواهد بود و ما امیدواریم با کاهش هزینه‌ها در دیگر بخش‌های شهرداری، بتوانیم برای توسعه و آبادانی شهر بیش‌تر تلاش کنیم.
وی  این اقدام را هدیه نوروزی شهرداری و شورای اسلامی دانست و آن را تقدیم مردم فهیم و قدرشناس قائم شهر کرد و خاطر نشان کرد: هزینه خرید این خوردوها از محل دریافت عوارض مردم تهیه شده و من صمیمانه از اعتماد مردم این شهر تشکر و قدردانی میکنم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group